Halkla ilişkiler ajansı

PR, Dijital Pr ve Sosyal Medya Yönetimi

Life Time, beslenme destek ürünleri

LifeTime beslenme destek ürünleri markasının sahibi Mr. Tom Türkiye’ye gelerek basına açıklama yaptı; Günümüz insanının yaşam stilinde besin desteklerine olan gereksinimi, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan, zamanının büyük bir bölümünü hava ile teması olmayan kapalı kule ofislerde geçiren toplumumuz; doğanın kendilerine sunduğu nimetlerden yeteri kadar faydalanamamakta ve beslenme ihtiyaçlarını gerektiği şekilde karşılayamamaktadırlar.

İçinde bulunduğumuz yaşam koşuşturmacası arasında dengeli beslenme alışkanlıklarımız, fast foodlara ve paketli hazır gıdalara yenik düşmüş; birde bu kötü beslenme alışkanlıklarımıza kilo kontrolü sebebi ile yetersiz beslenme alışkanlıklarımız eklenince, besin desteklerine olan ihtiyaç kaçınılmaz hale gelmiştir.

Her insanın birbirinden farklı beslenme ihtiyacı vardır; sporcular, yaşlılar, hamile kadınlar, çocuklar, stres altında çalışanlar, sürekli diyet yapanlar ve listemizde uzatabileceğimiz daha birçok farklı insan grubu…

Sizlere ihtiyacınız olan en mükemmel besin desteklerini sunmak amacı ile Lifetime, 1988 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde kurulmuştur.

Lifetime ürünleri, titizlikle seçilen doğal hammaddelerden günümüzün beklentilerine cevap verecek şekilde hazırlanan etkin formüllerle sunulmaktadır.

Lifetime ‘ın ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, Amerika Birleşik Devletleri’nde “The NNFA (National Nutritional Foods Association) CMP Certificate” (Amerikan Ulusal Gıda Derneği’nin İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası) ile ödüllendirilmiştir.

Lifetime ürünleri FDA (Food & Drug Administration / Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından belirlenen GMP (Good Manufacturing Practices/ İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına göre, en yüksek kalite kontrol standartlarında üretilmektedir.

Lifetime ürünleri, etiketlerinde belirtilen içerik miktarlarının doğruluğunu garantileyen Amerikan Ulusal Gıda Derneğinin (NNFA) “TruLabel” programına kayıtlıdır.

Lifetime formüllerinde kullanılan bitkisel karışımlar ve besin destekleri, yüksek kaliteli hammaddelerden elde edilmektedir. Çevre kirliliğinin yarattığı zararlı kimyasal ve biyolojik toksinleri içermez; ayrıca sizlere ulaşan ürünün en yüksek güvenilirliğini, uygulamış olduğu sıkı kalite ve güvenlik kontrol sistemleri ile gerçekleştirir. Sadece yüksek kalite güvenilirliği sağlanmış ürünler sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Lifetime olarak sizlere ihtiyacınız olan en mükemmel besin desteklerini sunmak için çalışıyor ve sizlerden aldığımız destek ile yolumuza güvenle devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir